Токарні роботи
Для виробництва типових і складних деталей, які є елементами робочих систем промислового та транспортного обладнання, використовують токарні верстати з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Фахівці компанії ТОВ «Зетта Груп» виконують замовлення з виготовлення деталей до окремих агрегатів і технологічних ліній на токарних верстатах з ЧПУ, гарантуючи точність дотримання заданих параметрів.
В активі нашої фірми є високопродуктивні верстати і комплекси, на яких ми готуємо вироби з металевих заготовок. Компанія здійснює токарні роботи з різними марками сталі, нержавіючої сталі, кольоровими металами, титаном, композитними матеріалами.
Як оформити замовлення на токарні роботи
Компанія «Зетта Груп» використовує передові технології під час виготовлення деталей до машин та спеціального обладнання. Наші майстри, інженери, проектувальники, що мають успішний практичний досвід в області металообробки, допоможуть в найкоротші терміни організувати поставку необхідних виробів. Схема взаємодії виглядає так:
- ви надсилаєте креслення або зразок деталі;
- проектувальники готують документацію (за відсутності креслень);
- інженери обирають оптимальну технологію виготовлення деталі (враховуючи кількість одиниць, вид металу і специфіку конфігурації);
- доставка готової продукції здійснюється в будь-який регіон України.
Справедливі ціни, висока швидкість виконання замовлення, 100% якість кожної деталі – головні переваги продукції від компанії «Зетта Груп». Оформлюйте заявку на токарні роботи зручним способом, у разі необхідності консультації – телефонуйте: ми відповімо на всі питання.
Виконання токарних робіт з різними видами інструментів
Наша компанія забезпечує високу якість токарних робіт по металу, застосовуючи високотехнологічні інструменти для обточування заготовки. Професійний підхід фахівців ТОВ «Зетта Груп» до обробки металу дозволяє домогтися:
- економії матеріалів;
- зниження витрат електроенергії;
- збільшення виробничих обсягів.
В токарному виробництві ми використовуємо інструменти для грубої та фінішної обробки поверхонь, які розрізняються напрямом руху (праві, ліві), геометричною формою і розміром зубців. За функціональним призначенням інструменти можуть бути різьбовими, фасонними, розточувальними, прохідними, підрізними та канавочними.
Використовуючи різні форми різця і розташування ріжучої кромки (леза), токарі нашої компанії створюють деталі різних форм і габаритів. Продуктивність і якість обробки металу багато в чому залежать від заданого співвідношення між крайками різця і напрямком подачі. Під час виготовлення деталей з великим перетином задається кут 30-45 градусів, для тонких заготовок – 60-90 градусів. У верстатах з автоматизованим управлінням ми неухильно контролюємо дотримання встановлених параметрів.
Всі робочі показники токарних робіт на верстатах з ЧПУ вводяться в програму до початку виконання завдання. У пам’яті автоматизованого комплексу зберігаються всі задані технічні характеристики і відомості про деталі, тому повторні замовлення ми завжди виконуємо в стислі терміни.
Багатофункціональні токарно-фрезерувальні верстати використовуються для виготовлення деталей з комбінованою і складною обробкою (виточування пазів, канавок, уступів, геометричних фігур, наскрізних отворів).
Ми підтримуємо постійний зв’язок із замовниками, обговорюємо важливі моменти, узгоджуємо терміни виконання замовлення. Якщо у вас виникне потреба в консультації або узгодженні будь-яких питань – скористайтеся формою зворотного зв’язку на сайті або надішліть своє звернення на електрону адресу.
![]() |
Доставка Виконуємо доставку будь-яким зручним для вас способом |
![]() |
Оплата Готівкова, безготівкова для юр. осіб з ПДВ, VISA/Mastercard |
Приклади робіт:




Класифікація токарних верстатів.
Основний елемент токарного верстату – жорстко зафіксований різець. Під час роботи обладнання металева болванка здійснює обертальні рухи, стикаючись з нерухомим різцем, в результаті чого відбувається обточування заготовки. На токарних і токарно-фрезерних верстатах з ЧПУ випускаються серійні деталі для промислових механізмів і агрегатів кільця, гайки, гвинти, диски, циліндри, шайби та інше.
У металообробці використовується кілька видів токарних верстатів:
- універсальні або токарно-гвинторізні – для випуску стандартних запчастин з металу;
- токарно-карусельні верстати з робочим столом – обладнання з планшайбою, яке використовують для обробки великогабаритних заготовок;
- токарно-револьверні призначені для декількох режимів обробки поверхонь за рахунок зміни робочих інструментів, якими укомплектований револьверний барабан;
- лоботокарні – верстати з вертикально розташованою планшайбою призначені для обробки об’ємних деталей круглої і циліндричної форми;
- багатошпиндельні автомати – високотехнологічні комплекси, на яких виробляють деталі складної форми;
- токарно-фрезерні центри – багатофункціональні системи, здатні виконувати фрезерні та токарні роботи з високою швидкістю і точним дотриманням заданих параметрів;
- токарно-точильні поздовжні автомати – верстати для виготовлення дрібних елементів.
Токарні верстати класифікують також за ступенем точності обробки, яка може бути нормальною (Н), підвищеною (П), високою (В), особливо високою (А), особливою (С).
На верстатах з ЧПУ токарні роботи проводяться під управлінням комп’ютерної програми. Наш оператор лише задає робочі параметри з урахуванням специфіки поставленого завдання і експлуатаційних вимог, визначених виробником або замовником.
Технічний комплекс працює ефективно і чітко, забезпечуючи випуск заданого числа деталей, де кожен зразок відповідає встановленим стандартам. Інші переваги токарних верстатів з числовим програмним управлінням:
- надійність в експлуатації;
- висока продуктивність;
- автоматичний контроль на всіх етапах виготовлення деталі;
- однорідне обточування зовнішніх і внутрішніх поверхонь (похибка – 0,01 мм).
Автоматична подача і вивантаження заготовок оптимізує і прискорює робочий процес.