Виготовлення прес-форм і штампів під замовлення з гарантією якості

Milling work 1

Виготовлення прес-форм

Компанія ТОВ «Зетта Груп» надає послуги з виготовлення прес-форм та штампів будь-якого рівня складності. Для виконання багатоетапної роботи у нас є все необхідне: проектний відділ, виробничі площі, високотехнологічне обладнання, кваліфіковані кадри. За кресленнями або моделям, наданими замовником, ми виготовляємо прес-форми для серійного виробництва деталей з металу, гуми, пластмаси, інших матеріалів.

Комплексні послуги з виготовлення прес-форм в Україні

Компанія «Зетта Груп» оперативно виконує замовлення з виготовлення прес-форм і штампів для крупних і невеликих виробничих підприємств з різною специфікою діяльності. Висока якість нашої продукції обумовлена використанням фрезерних верстатів з ЧПУ, на яких послідовно застосовується декілька видів обробки поверхонь: чорнове і чистове фрезерування, полірування, шліфування.

Всі елементи прес-форм, незалежно від їх призначення, вимагають ідеально точного сполучення між собою, що обумовлює необхідність використання високотехнологічного обладнання з числовим програмним управлінням. Точність виготовлених виробів перевіряється за допомогою електронних приладів.

Якщо ви плануєте замовити прес-форми для виготовлення пластмасових, силіконових, скляних, гумових виробів чи продукції з інших матеріалів – залиште заявку на сайті компанії «Зетта Груп». Наші фахівці оперативно виконають комплекс робіт, проведуть тестування для оцінки експлуатаційних якостей і, якщо вас задовольнить якість обладнання, ми виготовимо необхідну кількість одиниць в стислі строки, а також відправимо партію в будь-який регіон України.

На всі виниклі питання відповість менеджер за контактним телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Зв’язатися з фахівцем
Дізнатися вартість робіт
Замовити

Що являє собою прес-форма

Прес-форма – конструктивно складний пристрій для формування типових видів продукції методом лиття під тиском. Виріб утворено двома елементами – робочими і конструктивними деталями.

Робоче оснащення стикається з матеріалом, що заливається в форму, а конструктивні деталі не контактують з сировиною (їх основне завдання – забезпечення функціональності механізмів, фіксування елементів пристрою в певному положенні).

До робочої лінійки відносяться:

 • матриці (визначають зовнішній вигляд виробу);
 • пуансони (рухома частина, що відповідає за параметри внутрішньої структури)
 • формовий простір (порожнина всередині прес-форми);
 • лінія роз’єму (площина на кордоні матриці і пуансона).

До конструктивних елементів відносяться фіксуючі деталі, виштовхувачі, опорні рейки, напрямні колонки, ручки форм, система подачі охолоджуючої рідини (повітря), терморегулятори, пружини, втулки та інші деталі, що відповідають за роботу технічної системи.

Доставка Доставка
Виконуємо доставку будь-яким
зручним для вас способом
Оплата Оплата
Готівкова, безготівкова
для юр. осіб з ПДВ,
VISA/Mastercard

Приклади робіт:

Пресс-форма Пресс-форма

Критерії класифікації прес-форм

Пресс-формы

За способом виготовлення розрізняють прес-форми прямого і литного пресування. Перша група виробів призначена для обмеженого випуску штампованих виробів простої форми, а ливарні моделі застосовують в масштабному виробництві, де виготовляються великі партії заготовок. Заливка матеріалу проводиться за допомогою окремого пристрою – верхньої або нижньої завантажувальної камери.

За типом експлуатації прес-форми бувають стаціонарними і знімними. Мобільні механізми періодично знімають з плит ливарних машин для вивантаження готових виробів. Стаціонарні пристрої закріплені нерухомо (ця група набула більшого поширення, ніж знімні моделі). Процес заливки матеріалу і отримання заготовок здійснюється безпосередньо на технологічній лінії.

Крім того, прес-форми класифікують за виробничою потужністю – моделі для великосерійного або дрібносерійного виробництва. Пристрої для масового випуску продукції виготовляють з високоміцних металевих сплавів, що витримують високий тиск і температури. Моделі, призначені для випуску невеликих партій, створені з більш легких і дешевих матеріалів: пластика, поліуретану, акрилу і інших видів конструкційних складів. Окремі лінійки прес-форм призначені для виготовлення скляних, пластмасових, силіконових, поліетиленових виробів.

Як створюють прес-форми

Станок по пресс-формам

Виготовлення кожної нової прес-форми включає декілька етапів:

 • розробка 3D-моделі на підставі платформ програмного забезпечення;
 • опрацювання форми, розмірів, кольору виробів;
 • створення макета;
 • коригування параметрів моделі;
 • пробний випуск (тестування);
 • доопрацювання конструкції (за необхідністю)

Для корегувальних дій використовуються фрезерні верстати з ЧПУ.

Зростаючі замовлення на виготовлення прес-форм і штампів обумовлені безліччю переваг, створюваних при використанні високотехнологічних пристроїв.

 • по-перше, в рази знижуються виробничі відходи за рахунок дозованих витрат матеріалу;
 • по-друге, досягається висока якість заготовок (мінімум браку) і скорочується час виготовлення партії;
 • по-третє, зникає необхідність в придбанні додаткового обладнання, оскільки витягнуті з прес-форм деталі не потребують подальшої обробки.

Єдиним недоліком прес-форм для випуску серійних виробів є висока вартість. Рішення про доцільність придбання ґрунтується на економічних розрахунках, врахуванні рівня попиту на продукцію, що випускається, стабільності надходження доходу і інших важливих критеріях.

Залиште свої контактні дані, ми передзвонимо і обговоримо ваш замовлення
або надішліть креслення на zakaz@zettagroup.org.ua
Протягом 30 хвилин ми розрахуємо вартість виробництва деталі. Прикріпіть креслення або надішліть на
e-mail zakaz@zettagroup.org.ua
Якщо у вас більше 5 файлів, будь ласка, відправте їх на zakaz@zettagroup.org.ua
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!
Для того, щоб ми змогли відповісти на всі Ваші питання, будь ласка, прикріпіть креслення деталі. Наш менеджер розрахує вартість замовлення nf передзвонить Вам. Або надішліть креслення на e-mail zakaz@zettagroup.org.ua
Заповніть, будь ласка, форму