Фрезерні роботи

Milling work 1

Фрезерні роботи

Фрезерування, або фрезерні роботи по металу – одна з головних спеціалізацій компанії «Зетта Груп». Виготовлення запчастин здійснюється на нових верстатах з числовим програмним керуванням та інших видах сучасного спецобладнання. Десятирічний досвід роботи в області металообробки і висока кваліфікація фахівців – базова основа випуску високоякісних деталей різних форм і розмірів.

Переваги виготовлення деталей на верстатах з ЧПУ

ТОВ «Зетта Груп» виготовляє деталі для машин, верстатів, трубопроводів та інших видів спецтехніки по кресленнях замовника. Застосування фрезерних верстатів з ЧПУ при обробці металу має кілька важливих переваг:

 • знижується відсоток браку – вплив людського фактора мінімізовано;
 • досягається безпрецедентна точність за розмірами і однорідності поверхонь;
 • продуктивність праці підвищується в рази;
 • є серійне виготовлення деталей складної конфігурації.

Ми виконуємо фрезерні роботи по сталі, алюмінію, латуні, міді, виготовляємо композитні панелі, а також пропонуємо повний комплекс послуг – від розробки необхідної документації (технологічних карт і креслень) до організації поставок готової продукції в регіони України. Якщо креслення надсилає замовник, ми зробимо розрахунок вартості за існуючими документами і узгодимо деталі договору.

Наші гарантії – це:

 • 100% якість виконання замовлення (використовуємо найкращі матеріали та новітні технології виробництва);
 • зрозумілий механізм ціноутворення;
 • знижки постійним замовникам;
 • оперативна обробка заявок;
 • постійний зв’язок з клієнтом.

Якщо ви плануєте зробити замовлення на фрезерні роботи – оформіть заявку на сайті нашої компанії. При виникненні питань, звертайтесь до менеджера зручним способом – вам нададуть детальну відповідь по всім актуальним темам.

Зв’язатися з фахівцем
Дізнатися вартість робіт
Замовити

Види робіт на фрезерних верстатах

На фрезерних верстатах наші майстри обробляють заготовки з металу різними видами ріжучого інструменту, надаючи їм певну форму і розміри. До переліку робочих операцій, що виконуються ТОВ «Зетта Груп», входять:

 • обробка плоских і фасонних поверхонь;
 • формування борозен, канавок, уступів;
 • формування різьби;
 • нарізування зубчастих циліндричних коліс, зубів на прямих заготовках;
 • створення пазів, отворів різних розмірів і форм;
 • створення об’ємних деталей (3D-фрезерування)

Для кожного виду робіт ми обираємо певні фрези, які розбиваються на підгрупи, в залежності від виду обробки металу.

Так, наприклад, дисковий інструмент, який використовується для зняття фасок і створення пазів, представлений однозахіднми і многозахідними, лівими і правими, цільними і збірними деталями, а також виробами зі шліфованими і нешліфованими зубцями.

Кінцеві та торцеві фрези ми використовуємо для створення деталей складної конфігурації (кулачки, прес-форми, штампи). На багатофункціональному устаткуванні здійснюються свердлильні, шліфувальні роботи і обробка внутрішніх поверхонь з високою точністю.

Якщо хочете дізнатися більш детальну інформацію про виконання певних робіт – задайте питання нашому менеджеру або напишіть лист, прикріпивши файли з кресленнями, ескізами або іншою інформацією.

Доставка Доставка
Доставляємо будь-яким
зручним для Вас
способом
Оплата Оплата
Готівкова, безготівкова
для юр. Осіб з ПДВ,
VISA / Mastercard

Приклади робіт

Узел подшипника Вал шлицевой Крышка Втулка кальяна

Особливості фрезерних робіт на верстатах з ЧПУ

Фрезерный станок ЧПУ

Фрезерні верстати призначені для виготовлення плоских і просторових виробів, які є частиною технічних систем і робочих вузлів, використовуваних в різних галузях промисловості, сфері транспорту та будівництва.

До цього переліку входять елементи підшипників, гайки, втулки, муфти, кільця ущільнювачів, роздільники, перехідники та інші запчастини. Якість металопродукції залежить, перш за все, від характеристик матеріалу (сплаву), застосованого виробником технології випуску деталей.

Фрезерный станок

Наші майстри на сучасних фрезерних верстатах з ЧПУ є, по суті, операторами складного технічного комплексу, який працює під управлінням комп’ютерної програми. Вони знають алгоритм подачі команд електронній системі, правильно вміють вибрати інструмент для кожного виду робіт, задавати параметри в комп’ютерній програмі, дотримуватися експлуатаційні вимоги, визначені виробником.

Велика кількість моделей фрезерного обладнання для обробки заготовок з металу обумовлено різноманіттям використовуваних у виробничій сфері деталей, які розрізняються формою, габаритами, вагою, експлуатаційним призначенням. Верстати класифікують за кількома ознаками:

 • за розташуванням заготовки на станині – вертикальні, горизонтальні, під кутом;
 • за кількістю застосовуваних фрез – вузькоспеціалізовані або багатоінструментальні;
 • за типом застосовуваних фрез – кінцеві, фасонні, дискові, черв’ячні, циліндричні і т.д.;
 • за напрямком руху інструменту щодо заготовки – попутне, зустрічне;
 • за способом подачі інструменту – ручний або автоматичний режим;
 • за принципом переміщення механізмів – розімкнуті, замкнуті.

У розімкнутих верстатах, оснащених кроковим двигуном, відсутні датчики зворотного зв’язку, на відміну від замкнутих модифікацій.

Комплектація обладнання визначає класифікацію по декількох категоріях – це універсальні, поздовжні, вертикальні, консольні верстати. Фрезерні комплекси з ЧПУ розрізняються також за вагою, габаритами, ступеня автоматизації робочих процесів і виду програмного забезпечення.

Верстати оснащуються електричними двигунами постійного струму або асинхронними системами. Обертання шпинделя здійснюється від прямого приводу, редукторного пристрою або пасової подачі.

Залиште свої контактні дані, ми передзвонимо і обговоримо ваш замовлення
або надішліть креслення на zakaz@zettagroup.org.ua
Протягом 30 хвилин ми розрахуємо вартість виробництва деталі. Прикріпіть креслення або надішліть на
e-mail zakaz@zettagroup.org.ua
Якщо у вас більше 5 файлів, будь ласка, відправте їх на zakaz@zettagroup.org.ua
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин!
Для того, щоб ми змогли відповісти на всі Ваші питання, будь ласка, прикріпіть креслення деталі. Наш менеджер розрахує вартість замовлення nf передзвонить Вам. Або надішліть креслення на e-mail zakaz@zettagroup.org.ua
Заповніть, будь ласка, форму